ZÁPAS
28.10.21 | 2. kolo | Polina Kudermetova | Berfu Cengiz | 6-4, 6-0 | W25 Karaganda | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Polina Kudermetova | Berfu Cengiz | |
1. podání % | 28/53 (53%) | 27/43 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/28 (82%) | 16/27 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/25 (60%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 21/43 (49%) | 15/53 (28%) |
Vyhrané body celkem | 59/96 (61%) | 37/96 (39%) |
Dvojchyby | ||
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Polina Kudermetova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Berfu Cengiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Polina Kudermetova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Berfu Cengiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Polina Kudermetova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Berfu Cengiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Polina Kudermetova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Berfu Cengiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Polina Kudermetova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Berfu Cengiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Polina Kudermetova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Berfu Cengiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Polina Kudermetova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Berfu Cengiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Polina Kudermetova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Berfu Cengiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Polina Kudermetova vs. Berfu Cengiz - Vzájemné zápasy
28.10.21 | 2. kolo | Polina Kudermetova | Berfu Cengiz | 6-4, 6-0 | detail zápasu | W25 Karaganda | tvrdý I. |
19.10.21 | 1. kolo | Berfu Cengiz | Polina Kudermetova | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | W25 Karaganda | tvrdý I. |
Polina Kudermetova form & Berfu Cengiz form
Polina Kudermetova - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 3-0, Noma Akugue Noha - skreč | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Eri Shimizu | 7-62, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Jessie Aney | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Fiona Ferro | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 7-65, 1-5, - Polina Kudermetova - skreč | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
02.11.23 čtvrtfinále | vs. Elsa Jacquemot | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-74, 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Berfu Cengiz - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Avdeeva | 6-72, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 7-68, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-710, 0-5, - Berfu Cengiz - skreč | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
31.08.23 3. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Julie Pastikova | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Marie Vogt | 3-6, 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 5-7, 6-74 | detail zápasu |