ZÁPAS
30.11.20 | 2. kolo kval. | Polina Bakhmutkina | Tereza Dejnozkova | 5-7, 6-3, 10-0 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
17.07.02, 21 Let
17.07.02, 21 Let
Polina Bakhmutkina vs. Tereza Dejnozkova - Vzájemné zápasy
30.11.20 | 2. kolo kval. | Polina Bakhmutkina | Tereza Dejnozkova | 5-7, 6-3, 10-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Polina Bakhmutkina form & Tereza Dejnozkova form
Polina Bakhmutkina - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 7-62, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Johanna Silva | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Yasmine Kabbaj | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Martyna Kubka | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 6-2, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 7-5, 7-614 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Polina Pavlova | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sude Ince | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Tereza Dejnozkova - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 6-74, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.12.21 2. kolo kval. | vs. Chloe Cirotte | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-710, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.21 kvalifik. | vs. Petra Csabi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Patricija Dubinoviciute | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Rina Saigo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.21 kvalifik. | vs. Yu Shan | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Asya Colombo | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Elsa Chaumette | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. Annick Melgers | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.11.21 kvalifik. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Ginevra Peiretti | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Mavie Osterreicher | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.10.21 kvalifik. | vs. Vanda Vargova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Zineb El Ouazzani | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Jermine Sherif | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Lara Pfeifer | 6-72, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 7-5, 3-6, 0-10 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Nova | 7-5, 6-4 | detail zápasu |