ZÁPAS
28.03.21 | 1. kolo kval. | Polina Bakhmutkina | Darya Lavrichenko | 5-7, 7-5, 10-7 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
05.05.03, 20 Let
05.05.03, 20 Let
Polina Bakhmutkina vs. Darya Lavrichenko - Vzájemné zápasy
28.03.21 | 1. kolo kval. | Polina Bakhmutkina | Darya Lavrichenko | 5-7, 7-5, 10-7 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Polina Bakhmutkina form & Darya Lavrichenko form
Polina Bakhmutkina - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 7-62, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Johanna Silva | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Yasmine Kabbaj | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 6-2, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Martyna Kubka | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 7-5, 7-614 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Polina Pavlova | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sude Ince | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Darya Lavrichenko - poslední zápasy
W25 Antalya - antuka | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Alice Rame | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Defne Erbakan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 6-72, 8-10 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Alisa Zolotukhina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.21 kvalifik. | vs. Anastasia Bursa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 7-5, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Lea Magun | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Melania Delai | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.21 1. kolo kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.12.20 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.12.20 kvalifik. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Matasova | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.02.20 2. kolo kval. | vs. Cyan Sun | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Lara Panfilov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 2-6 | detail zápasu |