ZÁPAS
10.03.20 | 1. kolo | Polina Bakhmutkina | Anna Grigoreva | 6-0, 6-1 | W15 Kazan | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Polina Bakhmutkina | Anna Grigoreva | |
1. podání % | 22/37 (59%) | 32/55 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 14/22 (64%) | 16/32 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/15 (73%) | 6/23 (26%) |
Vyhrané body z returnu | 33/55 (60%) | 12/37 (32%) |
Vyhrané body celkem | 58/92 (63%) | 34/92 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Polina Bakhmutkina | 2-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
3-0 | Anna Grigoreva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Polina Bakhmutkina | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Anna Grigoreva | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Polina Bakhmutkina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anna Grigoreva | |
0-0 | ||
Polina Bakhmutkina | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Anna Grigoreva | |
0-0 | ||
Polina Bakhmutkina | 3-1 | |
4-1 | Anna Grigoreva | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Polina Bakhmutkina | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
25.03.03, 21 Let
25.03.03, 21 Let
Polina Bakhmutkina vs. Anna Grigoreva - Vzájemné zápasy
10.03.20 | 1. kolo | Polina Bakhmutkina | Anna Grigoreva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 Kazan | tvrdý I. |
Polina Bakhmutkina form & Anna Grigoreva form
Polina Bakhmutkina - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 7-62, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Johanna Silva | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Yasmine Kabbaj | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 6-2, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Martyna Kubka | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 7-5, 7-614 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Polina Pavlova | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sude Ince | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Anna Grigoreva - poslední zápasy
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Watsachol Sawatdee | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 6-3, Viera Deeperm - skreč | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Elyse Tse | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Melis Sezer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Jelena Kovac | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Mavie Osterreicher | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Valeriia Ilmeneva | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Kornilova | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.21 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.21 kvalifik. | vs. Agnese Zapelli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Anna Sevastyanova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.21 kvalifik. | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Larisa Bekmetova | 6-73, 7-65, 10-5 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Mahta Khanloo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Victoria Matasova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Rina Hosni | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Anhelina Kalita | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 1-6 | detail zápasu |