ZÁPAS
15.01.18 | 1. kolo kval. | Polina Altukhova | Olympe Lancelot | 6-3, 6-3 | Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
11.06.00, 23 Let
11.06.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
14.05.01, 22 Let
14.05.01, 22 Let
Polina Altukhova vs. Olympe Lancelot - Vzájemné zápasy
15.01.18 | 1. kolo kval. | Polina Altukhova | Olympe Lancelot | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Polina Altukhova form & Olympe Lancelot form
Polina Altukhova - poslední zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
19.08.18 kvalifik. | vs. Elena Malygina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Sofya Ivanova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. Maria Titova | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
29.07.18 kvalifik. | vs. Maria Titova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.07.18 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Khrustaleva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý I. | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.03.18 kvalifik. | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Aida Kalimullina | 7-5, 2-1, Aida Kalimullina - skreč | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
26.02.18 kvalifik. | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Zarema Mekhtieva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
23.01.18 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.01.18 kvalifik. | vs. Ayano Sonoda | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Olympe Lancelot | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.18 kvalifik. | vs. Chihiro Takayama | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Ahlam Shawkat | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.17 kvalifik. | vs. Tea Faber | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
27.06.16 kvalifik. | vs. Alexandra Dubrovina | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Sofiya Gaisina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Khimki - tvrdý I. | ||||
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Daria Kruzhkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
10.08.15 1. kolo kval. | vs. Polina Golubovskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Olympe Lancelot - poslední zápasy
W15 Les - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.21 kvalifik. | vs. Lea Tholey | 1-6, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Manon Lamarque | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
05.09.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.20 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
31.08.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.01.20 kvalifik. | vs. Sarah Lisa Aubertin | - Olympe Lancelot - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.20 2. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.20 1. kolo | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 St. - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Constance Sibille | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Luna Meers | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Zoi Meers | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
07.09.19 semifinále | vs. Constance Sibille | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 7-63, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Giuliana Bestetti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
09.08.19 čtvrtfinále | vs. Anna Turati | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Syria La Cerra | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Iuliia Nikitina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 4-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu |