ZÁPAS
11.11.21 | 2. kolo | Pia Lovric | Valentina Mutilba | 6-0, 6-0 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Pia Lovric | Valentina Mutilba | |
1. podání % | 28/34 (82%) | 30/50 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/28 (79%) | 13/30 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/6 (67%) | 5/20 (25%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 32/50 (64%) | 8/34 (24%) |
Vyhrané body celkem | 58/84 (69%) | 26/84 (31%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Valentina Mutilba | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pia Lovric | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Valentina Mutilba | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pia Lovric | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Valentina Mutilba | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pia Lovric | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Valentina Mutilba | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pia Lovric | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Valentina Mutilba | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pia Lovric | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Valentina Mutilba | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pia Lovric | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
02.02.02, 22 Let
02.02.02, 22 Let
Pia Lovric vs. Valentina Mutilba - Vzájemné zápasy
11.11.21 | 2. kolo | Pia Lovric | Valentina Mutilba | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Pia Lovric form & Valentina Mutilba form
Pia Lovric - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Elizara Yaneva | 1-6, 7-68, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Andreea Prisacariu | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-4, 6-77, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Amina Anshba | 5-7, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Ella Seidel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Kristyna Tomajkova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
31.08.23 3. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 6-1, 6-71 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Zoe Crimmel | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Valentina Mutilba - poslední zápasy
W25 Junin - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Tania Sfilio | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Alessandra Caceres | 6-1, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Rosario - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Alisha Reayer | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Tucuman - antuka | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Carola Celina Sosa | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Tucuman - antuka | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-3, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Maria Josefina Andrade Benedetti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Buenos - antuka | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Sara Conde | 6-3, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
W25 Buenos - antuka | ||||
10.01.23 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.23 kvalifik. | vs. Luciana Blatter | 6-77, 7-610, 10-7 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Carola Celina Sosa | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Mar - antuka | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Gabriela Pimentel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tucuman - antuka | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Eldorado - antuka | ||||
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Maria Victoria Marchesini | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Eldorado - antuka | ||||
01.10.22 čtvrtfinále | vs. Luisina Giovannini | 1-2, - Valentina Mutilba - skreč | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Lourdes Ayala | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Karine Kulidjian | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Melisa Senli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 7-5, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Mariia Maksimova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Yana Mogilnitskaya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-3, 6-2 | detail zápasu |