INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Eliessa Vanlangendonck vs. Petra Uberalova - Vzájemné zápasy
19.01.15 | 1. kolo | Petra Uberalova | Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Eliessa Vanlangendonck form & Petra Uberalova form
Eliessa Vanlangendonck - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - skreč | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Petra Uberalova - poslední zápasy
W15 Bad - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Ava Schueller | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
21.07.16 2. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 4-6, 0-1, - Petra Uberalova - skreč | detail zápasu | |
19.07.16 1. kolo | vs. Eva Nyikos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
09.07.16 semifinále | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.07.16 čtvrtfinále | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.07.16 2. kolo | vs. Jelena Lukic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.07.16 1. kolo | vs. Mila Popivoda | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Gyor - antuka | ||||
25.04.16 1. kolo | vs. Anna Klasen | 6-1, 6-74, - Petra Uberalova - skreč | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
29.03.16 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-4, - Petra Uberalova - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.02.16 semifinále | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 1-2, - Petra Uberalova - skreč | detail zápasu | |
26.02.16 čtvrtfinále | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.16 2. kolo | vs. Margaux Bovy | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
24.02.16 1. kolo | vs. Cemre Anil | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.02.16 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.02.16 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.01.16 1. kolo | vs. Inci Ogut | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stuttgart Stammheim - tvrdý I. | ||||
13.01.16 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bratislava - tvrdý I. | ||||
09.11.15 1. kolo | vs. Doroteja Eric | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
24.08.15 1. kolo | vs. Jil Nora Engelmann | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
24.08.15 2. kolo | vs. Charlotte Klasen | 2-6, 0-3, - Petra Uberalova - skreč | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
17.08.15 čtvrtfinále | vs. Alice Matteucci | 3-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.15 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
17.08.15 semifinále | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.15 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
13.07.15 kvalifik. | vs. Natalia Vajdova | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.07.15 1. kolo | vs. Barbora Stefkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.07.15 1. kolo kval. | vs. Anna Pribylova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.07.15 2. kolo kval. | vs. Anna Vrbenska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
06.07.15 kvalifik. | vs. Cornelia Lister | 2-6, 3-6 | detail zápasu |