ZÁPAS
28.04.21 | 1. kolo | Petia Arshinkova | Lian Tran | 6-1, 6-2 | W15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Petia Arshinkova | Lian Tran | |
1. podání % | 40/51 (78%) | 40/59 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/40 (70%) | 17/40 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 1/11 (9%) | 5/19 (26%) |
Vyhrané break-bally | 7/9 (78%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 37/59 (63%) | 22/51 (43%) |
Vyhrané body celkem | 66/110 (60%) | 44/110 (40%) |
Dvojchyby | 6 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Lian Tran | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Petia Arshinkova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Lian Tran | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petia Arshinkova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Lian Tran | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petia Arshinkova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Lian Tran | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Petia Arshinkova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Lian Tran | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Petia Arshinkova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Lian Tran | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Petia Arshinkova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Lian Tran | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Petia Arshinkova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Lian Tran | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Petia Arshinkova vs. Lian Tran - Vzájemné zápasy
28.04.21 | 1. kolo | Petia Arshinkova | Lian Tran | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Petia Arshinkova form & Lian Tran form
Petia Arshinkova - poslední zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.04.21 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.04.21 1. kolo | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.21 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
12.09.20 semifinále | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.20 čtvrtfinále | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.20 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cairo - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bhopal - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Lian Tran - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mila Masic | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Emma Lene | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
26.11.23 finále | vs. Cristina Diaz Adrover | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Tess Sugnaux | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Marie Weckerle | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Amelia Waligora | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Neila Trklja | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana Mitevska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Josy Daems | 7-64, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Oceanne Lopez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Federica Bilardo | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
26.08.23 čtvrtfinále | vs. Jeline Vandromme | 1-6, 2-6 | detail zápasu |