ZÁPAS
08.04.19 | 1. kolo kval. | Petia Arshinkova | Adelina Krueger | 6-0, 7-5 | W25 Santa | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
24.07.00, 23 Let
24.07.00, 23 Let
Petia Arshinkova vs. Adelina Krueger - Vzájemné zápasy
08.04.19 | 1. kolo kval. | Petia Arshinkova | Adelina Krueger | 6-0, 7-5 | detail zápasu | W25 Santa | antuka |
Petia Arshinkova form & Adelina Krueger form
Petia Arshinkova - poslední zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.04.21 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.04.21 1. kolo | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.21 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
12.09.20 semifinále | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.20 čtvrtfinále | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.20 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cairo - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bhopal - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Adelina Krueger - poslední zápasy
W60 Bellinzona - antuka | ||||
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Sophie Greiner | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
17.05.21 kvalifik. | vs. Anna Popescu | 2-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Kyriaki Mitsou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Billon | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Lea Tholey | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Saint - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Montemor - tvrdý | ||||
31.08.20 kvalifik. | vs. Svenja Ochsner | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Marie Lou Faoro | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Sinead Lohan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-75, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Majda Ajradini | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Diana Krasnova | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.12.19 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 1-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Ifigeneia Kafka | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Oslo - tvrdý I. | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Anastasia Shaulskaya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Taddia | 6-3, 6-0 | detail zápasu |