INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Pemra Ozgen vs. Tamara Zidansek - Vzájemné zápasy
05.02.20 | Pemra Ozgen | Tamara Zidansek | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | Fed Cup | tvrdý I. |
Pemra Ozgen form & Tamara Zidansek form
Pemra Ozgen - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Pia Petelinsek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Miriana Galietta | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 3-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Sophie Bekker | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 7-5, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Hannah Klugman | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hephzibah Oluwadare | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 6-2, 6-71, 9-11 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Eden Silva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Tamara Zidansek - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Clara Tauson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-72, 6-72 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Katie Volynets | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna Schmiedlova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
11.11.23 | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 2-6, - Tamara Zidansek - skreč | detail zápasu | |
07.11.23 | vs. Daria Saville | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 4-6, 1-3, - Tamara Zidansek - skreč | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Sara Errani | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Erika Andreeva | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Alize Cornet | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.23 kvalifik. | vs. Tatiana Prozorova | 6-711, 6-3, 6-78 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Sara Errani | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Daniela Seguel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-1 | detail zápasu |