ZÁPAS
25.04.21 | 1. kolo kval. | Pemra Ozgen | Camilla Rosatello | 7-5, 7-60 | W60 Zagreb | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Pemra Ozgen | Camilla Rosatello | |
1. podání % | 65/82 (79%) | 53/85 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/65 (54%) | 25/53 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/17 (47%) | 15/32 (47%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 6/11 (55%) |
Vyhrané body z returnu | 45/85 (53%) | 39/82 (48%) |
Vyhrané body celkem | 88/167 (53%) | 79/167 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Pemra Ozgen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Camilla Rosatello | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pemra Ozgen | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Camilla Rosatello | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Pemra Ozgen | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Camilla Rosatello | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Pemra Ozgen | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pemra Ozgen | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Camilla Rosatello | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pemra Ozgen | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Pemra Ozgen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Camilla Rosatello | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pemra Ozgen | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Camilla Rosatello | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Pemra Ozgen | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Camilla Rosatello | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pemra Ozgen | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pemra Ozgen | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pemra Ozgen | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Camilla Rosatello | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pemra Ozgen | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0 | ||
7-60 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Pemra Ozgen vs. Camilla Rosatello - Vzájemné zápasy
25.04.21 | 1. kolo kval. | Pemra Ozgen | Camilla Rosatello | 7-5, 7-60 | detail zápasu | W60 Zagreb | antuka |
19.02.18 | kvalifik. | Camilla Rosatello | Pemra Ozgen | 6-2, 7-62 | detail zápasu | Altenkirchen | koberec |
Pemra Ozgen form & Camilla Rosatello form
Pemra Ozgen - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Pia Petelinsek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Miriana Galietta | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 3-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Sophie Bekker | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 7-5, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Hannah Klugman | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hephzibah Oluwadare | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 6-2, 6-71, 9-11 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Eden Silva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Camilla Rosatello - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
17.09.23 kvalifik. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 3. kolo | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
03.08.23 čtvrtfinále | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu |