ZÁPAS
22.07.21 | 2. kolo | Paula Ormaechea | Nikola Breckova | 6-1, 6-1 | W60 Olomouc | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Paula Ormaechea | Nikola Breckova | |
1. podání % | 25/41 (61%) | 25/45 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/25 (80%) | 12/25 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/16 (69%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/45 (56%) | 10/41 (24%) |
Vyhrané body celkem | 56/86 (65%) | 30/86 (35%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Paula Ormaechea | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Nikola Breckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Nikola Breckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Nikola Breckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Ormaechea | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Nikola Breckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Ormaechea | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Nikola Breckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Nikola Breckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Ormaechea | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Nikola Breckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Paula Ormaechea vs. Nikola Breckova - Vzájemné zápasy
22.07.21 | 2. kolo | Paula Ormaechea | Nikola Breckova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W60 Olomouc | antuka |
Paula Ormaechea form & Nikola Breckova form
Paula Ormaechea - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.23 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tucuman - antuka | ||||
23.02.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.23 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
05.02.23 finále | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.23 semifinále | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.23 čtvrtfinále | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
19.11.22 semifinále | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.11.22 čtvrtfinále | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Nikola Breckova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vrnjacka - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Christina Rosca | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
16.09.22 čtvrtfinále | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 6-4, 6-78 | detail zápasu | |
15.09.22 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.22 1. kolo | vs. Nikol Palecek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Martina Marusinova | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Maja Bajorek | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Grodzisk - tvrdý | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Magdalena Swierczynska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Anna Turati | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.22 kvalifik. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 6-4, 6-2 | detail zápasu |