ZÁPAS
13.12.21 | 2. kolo kval. | Ozlem Uslu | Karolina Mrazikova | 6-2, 6-1 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovensko
26.10.04, 19 Let
26.10.04, 19 Let
Ozlem Uslu vs. Karolina Mrazikova - Vzájemné zápasy
13.12.21 | 2. kolo kval. | Ozlem Uslu | Karolina Mrazikova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Ozlem Uslu form & Karolina Mrazikova form
Ozlem Uslu - poslední zápasy
W25 Florence - tvrdý | ||||
11.10.22 kvalifik. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Alessandra Crump | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Carolina Gomez | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Monique Woog | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.22 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.22 2. kolo kval. | vs. Alessia Manca | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
27.01.22 kvalifik. | vs. Mua Shigeta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.01.22 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 0-6, 7-63, 6-10 | detail zápasu | |
13.01.22 kvalifik. | vs. Ema Harajda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.12.21 čtvrtfinále | vs. Diana Demidova | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
16.12.21 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.12.21 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.12.21 kvalifik. | vs. Melisa Senli | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.11.21 čtvrtfinále | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.21 2. kolo | vs. Julie Belgraver | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.11.21 kvalifik. | vs. Annika Kannan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.21 2. kolo kval. | vs. Marketa Panackova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Mia Kupres | 6-75, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.06.21 2. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.06.21 1. kolo | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
15.06.21 kvalifik. | vs. Andra Cristina Captan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Rocio Martinez Azcarraga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 6-1, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Karolina Mrazikova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Selina Atay | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kate Mansfield | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-4, 6-72, 9-11 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Jana Stojanova | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Marina Bulbarella | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 7-5, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Yana Tsion | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Elena Grekul | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Defne Cavus | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Maria Glowacka | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Aya Bychenko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Emina Lagarija | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Jadesola Cole | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Franziska Sziedat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Nele Niermann | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Wagner | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-74, 4-6 | detail zápasu |