ZÁPAS
29.09.19 | 1. kolo kval. | Olivia Symons | Kirijana Petreski | 6-1, 6-3 | W25 Brisbane | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Austrália
07.01.02, 22 Let
07.01.02, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
09.07.00, 23 Let
09.07.00, 23 Let
Olivia Symons vs. Kirijana Petreski - Vzájemné zápasy
06.10.19 | 1. kolo kval. | Olivia Symons | Kirijana Petreski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W25 Toowoomba | tvrdý |
29.09.19 | 1. kolo kval. | Olivia Symons | Kirijana Petreski | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W25 Brisbane | tvrdý |
Olivia Symons form & Kirijana Petreski form
Olivia Symons - poslední zápasy
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Gabrielle Villegas | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Lexie Weir | Lexie Weir - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Maia Stallworthy | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Melisa Ercan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Milan Krish | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Charlotte Vanstone Mcgrath | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Burnie - tvrdý | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Nikola Daubnerova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Badman | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Leonie Kung | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
24.02.20 1. kolo | vs. Jennifer Elie | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Shiho Akita | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Skye Royall | 7-62, 7-68 | detail zápasu | |
W25 Launceston - tvrdý | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.20 kvalifik. | vs. Ellen Shanahan | 7-62, 7-65 | detail zápasu | |
02.02.20 2. kolo kval. | vs. Sasha Nelson | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Amber Marshall | 7-60, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Bendigo - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Meeka Marshall | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Toowoomba - tvrdý | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Kirijana Petreski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.19 kvalifik. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Kirijana Petreski | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Jennifer Elie | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Alexandra Osborne | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Mary Ann Liu | 6-2, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Cyan Sun | 6-1, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
03.03.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Port - tvrdý | ||||
15.02.19 čtvrtfinále | vs. Lulu Sun | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Kirijana Petreski - poslední zápasy
W25 Toowoomba - tvrdý | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Olivia Symons | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Olivia Symons | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Roopa Bains | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Andjela Djokovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Darwin - tvrdý | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cairns - tvrdý | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Anna Makhorkina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
24.03.18 2. kolo kval. | vs. Jelena Stojanovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cairns - tvrdý | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Binasa Beslagic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Tiana Windbuchler | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Mornington - antuka | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Tiana Windbuchler | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Mornington - antuka | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Elyse Edwards | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
Cairns - tvrdý | ||||
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Anne-Marie Medcalf | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Himari Sato | 3-6, 1-6 | detail zápasu |