ZÁPAS
22.03.21 | 1. kolo kval. | Olivia Gram | Valentina Gaggini | 2-6, 7-5, 10-4 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Dánsko
23.11.00, 23 Let
19 031 $
23.11.00, 23 Let
19 031 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
22.03.01, 23 Let
22.03.01, 23 Let
Olivia Gram vs. Valentina Gaggini - Vzájemné zápasy
22.03.21 | 1. kolo kval. | Olivia Gram | Valentina Gaggini | 2-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Olivia Gram form & Valentina Gaggini form
Olivia Gram - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
10.03.24 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Stefania Bojica | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Anna Lena Ebster | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Josy Daems | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 2-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Regina Ristic-North | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Olga Golas | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Olga Helmi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Valentina Gaggini - poslední zápasy
W15 Padova - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.22 1. kolo | vs. Margaux Komano | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Chloe Noel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mazzola | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
14.06.22 kvalifik. | vs. Julia Stamatova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Anastasia Zhilina | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.22 1. kolo | vs. Rinko Matsuda | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Helena Buchwald | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25+H Calvi - tvrdý | ||||
11.04.22 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.22 2. kolo kval. | vs. Leandra Nizetic | 6-1, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.22 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.22 1. kolo | vs. Estelle Najean | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.22 kvalifik. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.22 2. kolo kval. | vs. Ella Haavisto | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 2-0, Ferdaous Bahri - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.22 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.02.22 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
24.01.22 kvalifik. | vs. Talia Neilson Gatenby | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Tabitha Holmes | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
11.01.22 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 0-6 | detail zápasu |