ZÁPAS
28.11.21 | 1. kolo kval. | Jessie Aney | Olga Parres Azcoitia | 6-1, 6-1 | W25 Selva | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Jessie Aney | Olga Parres Azcoitia | |
1. podání % | 21/46 (46%) | 27/42 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/21 (90%) | 12/27 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/25 (44%) | 3/15 (20%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 27/42 (64%) | 16/46 (35%) |
Vyhrané body celkem | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jessie Aney | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jessie Aney | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jessie Aney | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Jessie Aney | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jessie Aney | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jessie Aney | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Jessie Aney | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jessie Aney vs. Olga Parres Azcoitia - Vzájemné zápasy
28.11.21 | 1. kolo kval. | Jessie Aney | Olga Parres Azcoitia | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Selva | tvrdý I. |
Jessie Aney form & Olga Parres Azcoitia form
Jessie Aney - poslední zápasy
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Jessica Failla | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Dasha Ivanova | 6-73, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Paris Corley | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zuzanna Pawlikowska | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Isabella Marton | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
10.03.24 finále | vs. Catherine Harrison | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Clemence Mercier | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Carolyn Campana | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Isabella Marton | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Spring - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Maria Mateas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Stacey Fung | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Pamela Badillo Hernandez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Sada Nahimana | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Laia Petretic | 5-7, 6-3, 6-71 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-1, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 7-5, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tampico - tvrdý | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.23 kvalifik. | vs. Daniela Schekaiban | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Jenna Defalco | 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Olga Parres Azcoitia - poslední zápasy
W15 Melilla - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Ksenija Rage | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarida Aguas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | - Olga Parres Azcoitia - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Jiho Shin | 6-0, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-61, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Lucia Peyre | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 4-1, Maria Paredes Perez - skreč | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Marina Benito | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Amy Zhu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Irene Vigara Ramos | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Noemi Basiletti | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Madrid - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
04.11.22 semifinále | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.22 čtvrtfinále | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.22 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
07.10.22 čtvrtfinále | vs. Lola Marandel | 3-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ceuta - tvrdý | ||||
23.09.22 semifinále | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.22 čtvrtfinále | vs. Mia Chudejova | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu |