ZÁPAS
23.05.21 | finále | Olga Helmi | Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-2 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Olga Helmi | Ayumi Koshiishi | |
1. podání % | 37/57 (65%) | 35/48 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/37 (70%) | 20/35 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/20 (50%) | 3/13 (23%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 25/48 (52%) | 21/57 (37%) |
Vyhrané body celkem | 61/105 (58%) | 44/105 (42%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esa | 2 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Helmi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Olga Helmi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Helmi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Olga Helmi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Olga Helmi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Helmi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olga Helmi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Olga Helmi | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Olga Helmi vs. Ayumi Koshiishi - Vzájemné zápasy
29.07.21 | 2. kolo | Ayumi Koshiishi | Olga Helmi | 6-1, 7-5 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
23.05.21 | finále | Olga Helmi | Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
27.04.21 | kvalifik. | Ayumi Koshiishi | Olga Helmi | 4-6, 7-66, 10-6 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Olga Helmi form & Ayumi Koshiishi form
Olga Helmi - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Camilia Samel Druz | 7-62, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - skreč | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - skreč | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Ayumi Koshiishi - poslední zápasy
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Osaka - tvrdý | ||||
08.04.24 kvalifik. | vs. Rina Saigo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.04.24 2. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Suzuna Oigawa | 6-0, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | detail zápasu |