ZÁPAS
23.03.21 | kvalifik. | Olga Helmi | Amarni Banks | 6-0, 6-2 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Olga Helmi | Amarni Banks | |
1. podání % | 36/50 (72%) | 36/44 (82%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/36 (61%) | 13/36 (36%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/14 (71%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 28/44 (64%) | 18/50 (36%) |
Vyhrané body celkem | 60/94 (64%) | 34/94 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 5 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Amarni Banks | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Helmi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Amarni Banks | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Helmi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Amarni Banks | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olga Helmi | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Amarni Banks | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Helmi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Amarni Banks | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Helmi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Amarni Banks | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Olga Helmi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Amarni Banks | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Helmi | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Olga Helmi vs. Amarni Banks - Vzájemné zápasy
12.07.22 | 1. kolo | Olga Helmi | Amarni Banks | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W25 Roehampton | tvrdý |
23.03.21 | kvalifik. | Olga Helmi | Amarni Banks | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Olga Helmi form & Amarni Banks form
Olga Helmi - poslední zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - skreč | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - skreč | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Darya Shauha | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Amarni Banks - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Emina Bektas | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Priscilla Hon | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
25.02.24 finále | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Destanee Aiava | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Petra Hule | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Aoi Ito | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Renata Jamrichova | 6-2, 2-0, Renata Jamrichova - skreč | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Julie Struplova | 5-7, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Denise Valente | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
23.11.23 čtvrtfinále | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-4, - Amarni Banks - skreč | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Johanne Svendsen | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | - Amarni Banks - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Viktorija Golubic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Oceane Dodin | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Simona Waltert | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-3, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 3-6 | detail zápasu |