ZÁPAS
21.10.19 | 1. kolo kval. | Olga Govortsova | Georgia Andreea Craciun | 5-7, 6-4, 10-3 | W100 Szekesfehervar | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Olga Govortsova | Georgia Andreea Craciun | |
1. podání % | 49/81 (60%) | 54/84 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/49 (55%) | 32/54 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/32 (56%) | 13/30 (43%) |
Vyhrané break-bally | 5/15 (33%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 39/84 (46%) | 36/81 (44%) |
Vyhrané body celkem | 84/165 (51%) | 81/165 (49%) |
Dvojchyby | 5 | 5 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Olga Govortsova vs. Georgia Andreea Craciun - Vzájemné zápasy
21.10.19 | 1. kolo kval. | Olga Govortsova | Georgia Andreea Craciun | 5-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | W100 Szekesfehervar | antuka |
07.07.19 | finále | Georgia Andreea Craciun | Olga Govortsova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 Stuttgart | antuka |
Olga Govortsova form & Georgia Andreea Craciun form
Olga Govortsova - poslední zápasy
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Valerie Glozman | 6-4, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 4-6, 0-1, - Olga Govortsova - skreč | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
26.04.22 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Charlottesville - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Kayla Day | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Palm - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 6-0, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Krunic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Monterrey - tvrdý | ||||
26.02.22 1. kolo kval. | vs. Diane Parry | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
19.02.22 1. kolo kval. | vs. Seone Mendez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Emma Navarro | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.22 kvalifik. | vs. Martina Trevisan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.01.22 2. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
04.01.22 kvalifik. | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, - Olga Govortsova - skreč | detail zápasu | |
03.01.22 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
05.10.21 kvalifik. | vs. Zarina Diyas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.21 1. kolo kval. | vs. Mayo Hibi | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Andrea Petkovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.21 kvalifik. | vs. Lizette Cabrera | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.21 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.21 1. kolo kval. | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Belgrade - antuka | ||||
26.07.21 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Gdynia - antuka | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-1, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
10.07.21 finále | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.21 semifinále | vs. Rebecca Peterson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.21 čtvrtfinále | vs. Mayar Sherif | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Georgia Andreea Craciun - poslední zápasy
W25 Solarino - koberec | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
01.02.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | detail zápasu | |
30.01.23 kvalifik. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | detail zápasu |