ZÁPAS
12.10.19 | 1. kolo kval. | Olga Danilovic | Sofya Lansere | 3-6, 6-4, 6-0 | Moscow | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Olga Danilovic | Sofya Lansere | |
1. podání % | 39/73 (53%) | 35/78 (45%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/39 (67%) | 20/35 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/34 (47%) | 19/43 (44%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 39/78 (50%) | 31/73 (42%) |
Vyhrané body celkem | 81/151 (54%) | 70/151 (46%) |
Dvojchyby | 8 | 3 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Olga Danilovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Olga Danilovic | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Olga Danilovic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Olga Danilovic | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Olga Danilovic | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Olga Danilovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Olga Danilovic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Olga Danilovic | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Danilovic | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Danilovic | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Danilovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Danilovic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Danilovic | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Olga Danilovic vs. Sofya Lansere - Vzájemné zápasy
18.07.23 | 1. kolo | Sofya Lansere | Olga Danilovic | 6-3, Sofya Lansere - skreč | detail zápasu | Palermo | antuka |
12.10.19 | 1. kolo kval. | Olga Danilovic | Sofya Lansere | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | Moscow | tvrdý I. |
15.08.19 | 2. kolo | Olga Danilovic | Sofya Lansere | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W25+H Leipzig | antuka |
Olga Danilovic form & Sofya Lansere form
Olga Danilovic - poslední zápasy
Madrid - antuka | ||||
23.04.24 kvalifik. | vs. Jule Niemeier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Zaragoza - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
06.04.24 semifinále | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Elsa Jacquemot | 7-60, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Simona Waltert | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Eva Lys | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - skreč | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
15.07.23 finále | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.23 semifinále | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.07.23 čtvrtfinále | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.23 2. kolo | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
24.06.23 semifinále | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
03.06.23 3. kolo | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Sofya Lansere - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 kvalifik. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
04.11.23 finále | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.11.23 semifinále | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 čtvrtfinále | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - skreč | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
24.09.23 finále | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - skreč | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detail zápasu |