ZÁPAS
07.09.20 | 1. kolo kval. | Olga Danilovic | Laura-Ioana Paar | 6-1, 6-1 | Istanbul | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Olga Danilovic | Laura-Ioana Paar | |
1. podání % | 24/40 (60%) | 20/37 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/24 (79%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/16 (50%) | 4/17 (24%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 25/37 (68%) | 13/40 (33%) |
Vyhrané body celkem | 52/77 (68%) | 25/77 (32%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Danilovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Olga Danilovic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Olga Danilovic | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Olga Danilovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Danilovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olga Danilovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Danilovic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Olga Danilovic vs. Laura-Ioana Paar - Vzájemné zápasy
07.09.20 | 1. kolo kval. | Olga Danilovic | Laura-Ioana Paar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Istanbul | antuka |
Olga Danilovic form & Laura-Ioana Paar form
Olga Danilovic - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Eva Lys | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - skreč | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
15.07.23 finále | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.23 semifinále | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.07.23 čtvrtfinále | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.23 2. kolo | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
24.06.23 semifinále | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
03.06.23 3. kolo | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.05.23 kvalifik. | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
21.05.23 finále | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Laura-Ioana Paar - poslední zápasy
London - tráva | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Christina Mchale | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Poertschach - antuka | ||||
06.06.22 1. kolo | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
11.05.21 1. kolo | vs. Alexandra Dulgheru | 0-6, - Laura-Ioana Paar - skreč | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
07.04.21 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 7-66, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
13.03.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Gasanova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.21 čtvrtfinále | vs. Jaqueline Cristian | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.21 2. kolo | vs. Stefanie Voegele | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
27.01.21 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
11.01.21 1. kolo kval. | vs. Maryna Zanevska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
15.12.20 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-4, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
08.11.20 kvalifik. | vs. Oceane Dodin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.20 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 7-5, 2-0, Rebecca Sramkova - skreč | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.09.20 2. kolo kval. | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo | vs. Kristina Kucova | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
29.08.20 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
09.08.20 2. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.20 1. kolo kval. | vs. Linda Noskova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
03.08.20 kvalifik. | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 6-79 | detail zápasu | |
02.08.20 2. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo kval. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cairo - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, Gozal Ainitdinova - skreč | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
28.02.20 čtvrtfinále | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 4-6 | detail zápasu |