Kazachstán
06.05.01, 22 Let
06.05.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
06.09.02, 21 Let
06.09.02, 21 Let
Tamara Cherkassova vs. Olesya Kim - Vzájemné zápasy
18.09.17 | 1. kolo | Olesya Kim | Tamara Cherkassova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Shymkent | antuka |
Tamara Cherkassova form & Olesya Kim form
Tamara Cherkassova - poslední zápasy
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Dunja Maric | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Natasa Luzajic | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Aglaya Zaynieva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Prokuplje - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Angelika Shapovalova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý I. | ||||
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Eda Arli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Karina Rizvanova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chursina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
31.05.21 kvalifik. | vs. Alisa Kummel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Janel Ospanova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Diyora Alzhanova | 0-1, - Tamara Cherkassova - skreč | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Alina Nesmianovych | 6-2, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
02.02.21 kvalifik. | vs. Karyna Kachur | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 7-65, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Maryia Novikava | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Sofiia Likhacheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Olesya Kim - poslední zápasy
Almaty - antuka | ||||
26.08.18 kvalifik. | vs. Sadafmoh Tolibova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý | ||||
09.07.18 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
28.05.18 1. kolo | vs. Laylo Bakhodirova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
08.04.18 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 1-2, - Olesya Kim - skreč | detail zápasu | |
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Elina Sharipova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Tashkent - tvrdý | ||||
23.09.17 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
20.09.17 2. kolo | vs. Vlada Koval | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo | vs. Tamara Cherkassova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Olesya Nesterovich | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Bermet Duvanaeva | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 0-6 | detail zápasu |