ZÁPAS
21.05.19 | 1. kolo | Oleksandra Oliynykova | Fiona Ganz | 5-7, 7-66, 6-3 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Oleksandra Oliynykova | Fiona Ganz | |
1. podání % | 84/147 (57%) | 58/100 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 49/84 (58%) | 39/58 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 33/63 (52%) | 20/42 (48%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 6/22 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 41/100 (41%) | 65/147 (44%) |
Vyhrané body celkem | 123/247 (50%) | 124/247 (50%) |
Dvojchyby | 7 | 5 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Oleksandra Oliynykova | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Fiona Ganz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Fiona Ganz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Oleksandra Oliynykova | 2-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Fiona Ganz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Fiona Ganz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Oleksandra Oliynykova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Fiona Ganz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Fiona Ganz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Oleksandra Oliynykova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Fiona Ganz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Oleksandra Oliynykova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Fiona Ganz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Fiona Ganz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Fiona Ganz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Fiona Ganz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Fiona Ganz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Oleksandra Oliynykova | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
3 | ||
Oleksandra Oliynykova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Oleksandra Oliynykova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Fiona Ganz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Fiona Ganz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Oleksandra Oliynykova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Fiona Ganz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Fiona Ganz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Oleksandra Oliynykova vs. Fiona Ganz - Vzájemné zápasy
21.05.19 | 1. kolo | Oleksandra Oliynykova | Fiona Ganz | 5-7, 7-66, 6-3 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Oleksandra Oliynykova form & Fiona Ganz form
Oleksandra Oliynykova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Fiona Ganz - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Camilla Gennaro | 2-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Veronika Podrez | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Sandy Marti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Julie Belgraver | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-2, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Anna Ureke | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-72, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Podrez | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Beatrice Ricci | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
16.09.23 finále | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.23 semifinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu |