Turecko
14.05.98, 25 Let
14.05.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
01.01.01, 23 Let
01.01.01, 23 Let
Deniz Paykoc vs. Oleksandra Balaba - Vzájemné zápasy
24.11.18 | 1. kolo kval. | Oleksandra Balaba | Deniz Paykoc | 7-65, 5-7, 6-1 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Deniz Paykoc form & Oleksandra Balaba form
Deniz Paykoc - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Vladislava Petrovskaia | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.12.20 1. kolo | vs. Saki Imamura | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Zeynep Bademci | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Melody Hefti | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 6-1, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 5-7, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.20 1. kolo | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Iana Tishchenko | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Irina Dshandshgava | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Camilla Diez | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Paula Prehn | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Constanze Stepan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Varvara Kuznetsova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Silvia Mattiolo | 3-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Ines Nicault | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Oleksandra Balaba - poslední zápasy
Antalya - tvrdý | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
26.11.18 kvalifik. | vs. Kiara Petrovicka | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Julia Vulpio | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 7-65, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Hen Vadimovna Plaksiy | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Anastasiya Klymenko | 0-6, - Oleksandra Balaba - skreč | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Valeriia Bazhanova | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Adrianna Sosnowska | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Diana Bakuta | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Katsiaryna Skachkova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ivano Frankivsk - antuka | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Lizaveta Hancharova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Anais Kikuchi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Anita Bazhko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Alexa Pirok | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kharkiv - antuka | ||||
16.08.16 1. kolo | vs. Oleksandra Andrieieva | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Diana Ryashko | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.08.16 kvalifik. | vs. Yaroslava Gadiatska | 6-3, 2-6, 6-0 | detail zápasu |