ZÁPAS
01.05.19 | 1. kolo | Oksana Selekhmeteva | Olga Ianchuk | 6-0, - skreč | W25 Khimki | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Oksana Selekhmeteva | Olga Ianchuk | |
1. podání % | 10/17 (59%) | 15/26 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 8/10 (80%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/7 (57%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 16/26 (62%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané body celkem | 28/43 (65%) | 15/43 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Oksana Selekhmeteva | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Olga Ianchuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oksana Selekhmeteva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Olga Ianchuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Oksana Selekhmeteva | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Olga Ianchuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Oksana Selekhmeteva | 0-0 | |
0-0 | ||
Oksana Selekhmeteva | et. | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Oksana Selekhmeteva vs. Olga Ianchuk - Vzájemné zápasy
01.05.19 | 1. kolo | Oksana Selekhmeteva | Olga Ianchuk | 6-0, Olga Ianchuk - skreč | detail zápasu | W25 Khimki | tvrdý I. |
Oksana Selekhmeteva form & Olga Ianchuk form
Oksana Selekhmeteva - poslední zápasy
W100 Zaragoza - antuka | ||||
13.04.24 semifinále | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
01.04.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
31.03.24 kvalifik. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 4-1, Elena Gabriela Ruse - skreč | detail zápasu | |
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 4-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Diletta Cherubini | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniela Vismane | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Elizara Yaneva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Yue Yuan | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
12.05.23 2. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
11.02.23 semifinále | vs. Simona Waltert | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.02.23 čtvrtfinále | vs. Clara Burel | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Sofya Lansere | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
28.01.23 semifinále | vs. Audrey Albie | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.23 čtvrtfinále | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Olga Ianchuk - poslední zápasy
W25 Prague - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Polina Monova | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
02.08.19 čtvrtfinále | vs. Elitsa Kostova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Shuo Feng | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Alina Shcherbinina | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-5, - Olga Ianchuk - skreč | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Khimki - tvrdý I. | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Oksana Selekhmeteva | 0-6, - Olga Ianchuk - skreč | detail zápasu | |
W60 Istanbul - tvrdý | ||||
12.04.19 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 0-3, - Olga Ianchuk - skreč | detail zápasu | |
11.04.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
15.03.19 čtvrtfinále | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-5, - Olga Ianchuk - skreč | detail zápasu | |
14.03.19 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.19 1. kolo | vs. Freya Christie | 7-65, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
26.02.19 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.18 1. kolo | vs. Aliona Falei | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Ipek Oz | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Valeriya Urzhumova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 0-2, - Olga Ianchuk - skreč | detail zápasu | |
03.10.18 1. kolo | vs. Joana Vale Costa | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Sofia - antuka | ||||
07.09.18 čtvrtfinále | vs. Basak Eraydin | 0-4, - Olga Ianchuk - skreč | detail zápasu | |
06.09.18 2. kolo | vs. Katarzyna Piter | 6-4, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Teliana Pereira | 0-6, 0-3, - Olga Ianchuk - skreč | detail zápasu | |
22.08.18 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu |