ZÁPAS
20.05.22 | kvalifik. | Oksana Selekhmeteva | Oceane Babel | 6-1, 6-4 | Paris | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Oksana Selekhmeteva | Oceane Babel | |
1. podání % | 40/53 (75%) | 31/47 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/40 (65%) | 19/31 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/13 (62%) | 5/16 (31%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 23/47 (49%) | 19/53 (36%) |
Vyhrané body celkem | 57/100 (57%) | 43/100 (43%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 0 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Oceane Babel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oksana Selekhmeteva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Oceane Babel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oksana Selekhmeteva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Oceane Babel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oksana Selekhmeteva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Oceane Babel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Oksana Selekhmeteva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Oceane Babel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oksana Selekhmeteva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Oceane Babel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Oksana Selekhmeteva | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Oceane Babel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Oksana Selekhmeteva | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Oceane Babel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oksana Selekhmeteva | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Oceane Babel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Oksana Selekhmeteva vs. Oceane Babel - Vzájemné zápasy
20.05.22 | kvalifik. | Oksana Selekhmeteva | Oceane Babel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Paris | antuka |
Oksana Selekhmeteva form & Oceane Babel form
Oksana Selekhmeteva - poslední zápasy
W100 Zaragoza - antuka | ||||
13.04.24 semifinále | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
01.04.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
31.03.24 kvalifik. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 4-1, Elena Gabriela Ruse - skreč | detail zápasu | |
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 4-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Diletta Cherubini | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniela Vismane | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Elizara Yaneva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Yue Yuan | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
12.05.23 2. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
11.02.23 semifinále | vs. Simona Waltert | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.02.23 čtvrtfinále | vs. Clara Burel | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Sofya Lansere | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
28.01.23 semifinále | vs. Audrey Albie | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.23 čtvrtfinále | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Oceane Babel - poslední zápasy
W15 Duffel - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 6-76, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Andreea Mitu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 3-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 2-6, 6-2, 0-10 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Natalie Cinkova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Andanin Vilas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.23 kvalifik. | vs. Manon Leonard | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Macon - tvrdý I. | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Manon Leonard | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
02.12.22 čtvrtfinále | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Georgina Hays | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.22 čtvrtfinále | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-0, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.11.22 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 3-6 | detail zápasu |