ZÁPAS
11.03.23 | semifinále | Oceane Dodin | Greetje Minnen | 6-2, 6-3 | W60 Trnava | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Oceane Dodin | Greetje Minnen | |
1. podání % | 28/48 (58%) | 46/60 (77%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/28 (93%) | 29/46 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/20 (45%) | 2/14 (14%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/60 (48%) | 13/48 (27%) |
Vyhrané body celkem | 64/108 (59%) | 44/108 (41%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esa | 4 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oceane Dodin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oceane Dodin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oceane Dodin | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oceane Dodin | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oceane Dodin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Oceane Dodin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oceane Dodin | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oceane Dodin | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Oceane Dodin vs. Greetje Minnen - Vzájemné zápasy
11.03.23 | semifinále | Oceane Dodin | Greetje Minnen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W60 Trnava | tvrdý I. |
04.03.23 | semifinále | Oceane Dodin | Greetje Minnen | 7-5, 6-3 | detail zápasu | W60 Trnava | tvrdý I. |
08.11.21 | 1. kolo | Greetje Minnen | Oceane Dodin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Linz | tvrdý I. |
10.08.15 | 2. kolo | Oceane Dodin | Greetje Minnen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Westende | tvrdý |
Oceane Dodin form & Greetje Minnen form
Oceane Dodin - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
24.03.24 3. kolo | vs. Cori Gauff | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.03.24 2. kolo | vs. Arantxa Rus | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Clara Tauson | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
14.03.24 čtvrtfinále | vs. Diana Shnaider | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Martina Trevisan | 7-5, 4-6, 7-69 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.03.24 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Magali Kempen | 0-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Julia Stusek | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
22.01.24 4. kolo | vs. Qinwen Zheng | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.24 3. kolo | vs. Clara Burel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Martina Trevisan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Lin Zhu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
04.01.24 čtvrtfinále | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-3, - Oceane Dodin - skreč | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 7-65, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Daria Snigur | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-712, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
19.11.23 finále | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Greetje Minnen - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
23.03.24 3. kolo | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Claire Liu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
15.03.24 semifinále | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 čtvrtfinále | vs. Rebeka Masarova | 7-62, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.24 kvalifik. | vs. Martina Trevisan | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Clara Tauson | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Dalma Galfi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
22.09.23 semifinále | vs. Xiyu Wang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.23 čtvrtfinále | vs. Lucia Bronzetti | 6-78, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
02.09.23 3. kolo | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 4-6 | detail zápasu |