Francúzsko
26.02.04, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Estónsko
27.05.00, 23 Let
Francúzsko
30.05.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Dánsko
14.02.00, 24 Let
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Oceane Babel/Lucie Nguyen Tan vs. Elena Malygina/Sofia Nami Samavati - Vzájemné zápasy
15.06.22 | 1. kolo | Oceane Babel/Lucie Nguyen Tan | Elena Malygina/Sofia Nami Samavati | 7-611, 0-6, 11-9 | detail zápasu | W25 Denain | antuka |
Oceane Babel form & Elena Malygina form
Oceane Babel/Lucie Nguyen Tan - poslední zápasy
W25 Platja - antuka |
09.05.23 1. kolo | vs. Laura Garcia Astudillo/Judith Hernandez Miranda | - | | detail zápasu |
W60 Grenoble - tvrdý I. |
08.02.23 1. kolo | vs. Magali Kempen/Xenia Knoll | 7-62, 3-6, 8-10 | | detail zápasu |
W25 Sozopol - tvrdý |
04.10.22 1. kolo | vs. Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith | 3-6, 5-7 | | detail zápasu |
W25 Perugia - antuka |
20.07.22 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda/Angelica Moratelli | 6-2, 1-6, 11-13 | | detail zápasu |
W60 Liepaja - antuka |
13.07.22 1. kolo | vs. Jing-Jing Lu/Yue Yuan | 3-6, 3-6 | | detail zápasu |
W60 Montpellier - antuka |
29.06.22 čtvrtfinále | vs. Carolina Meligeni Alves/Maria Lourdes Carle | 4-6, 5-7 | | detail zápasu |
28.06.22 1. kolo | vs. Julieta Estable/Rebeca Pereira | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
W25 Perigueux - antuka |
23.06.22 čtvrtfinále | vs. Andrea Gamiz/Eva Vedder | 2-6, 2-6 | | detail zápasu |
21.06.22 1. kolo | vs. Polina Leykina/Alicia Martial | 5-7, 6-3, 10-4 | | detail zápasu |
W25 Denain - antuka |
15.06.22 čtvrtfinále | vs. Jasmijn Gimbrere/Leyre Romero Gormaz | 2-6, 0-6 | | detail zápasu |
15.06.22 1. kolo | vs. Elena Malygina/Sofia Nami Samavati | 7-611, 0-6, 11-9 | | detail zápasu |
W60 Biarritz - antuka |
07.06.22 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte/Alexandra Osborne | 6-0, 2-6, 10-12 | | detail zápasu |
W60 Brasov - antuka |
01.06.22 čtvrtfinále | vs. Veronika Erjavec/Weronika Falkowska | 2-6, 3-6 | | detail zápasu |
31.05.22 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea/Alexandra Iordache | 6-4, 6-1 | | detail zápasu |
W15 Gonesse - antuka |
17.03.22 semifinále | vs. Julia Middendorf/Nikol Rivkin | 2-6, 6-74 | | detail zápasu |
16.03.22 čtvrtfinále | vs. Irys Ekani/Sopiko Tsitskishvili | 6-4, 6-0 | | detail zápasu |
W15+H Amiens - antuka |
12.03.22 finále | vs. Tatiana Pieri/Federica Rossi | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
11.03.22 semifinále | vs. Yaroslava Bartashevich/Lucija Ciric Bagaric | 6-0, 0-6, 16-14 | | detail zápasu |
10.03.22 čtvrtfinále | vs. Aubane Droguet/Margaux Rouvroy | 6-3, 6-1 | | detail zápasu |
08.03.22 1. kolo | vs. Jenifer Anger/Diana Martynov | Jenifer Anger/Diana Martynov/Sofia Nami Samavati - nenastoupil(a/i) | | detail zápasu |
W80+H Le - tvrdý |
28.09.21 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru/Victoria Muntean | 6-4, 2-6, 7-10 | | detail zápasu |
W15 Amarante - tvrdý |
24.07.21 finále | vs. Priska Madelyn Nugroho/Federica Rossi | 6-4, 6-2 | | detail zápasu |
23.07.21 semifinále | vs. Rita Colyer/Maria Martinez Vaquero | 6-72, 6-2, 10-6 | | detail zápasu |
22.07.21 čtvrtfinále | vs. Joana Baptista/Nina Ugrelidze | 7-5, 6-2 | | detail zápasu |
W15 Almada - tvrdý |
18.07.21 finále | vs. Ingrid Martins/Olga Parres Azcoitia | 6-4, 3-6, 8-10 | | detail zápasu |
16.07.21 semifinále | vs. Himari Sato/Mei Yamaguchi | 1-6, 7-5, 11-9 | | detail zápasu |
15.07.21 čtvrtfinále | vs. Valentina Losciale/Izabela Gabriela Novac | 6-1, 6-1 | | detail zápasu |
13.07.21 1. kolo | vs. Marie-Charlot Lonnemann/Judith Perello Saavedra | 6-1, 6-1 | | detail zápasu |
W60 Saint - antuka |
13.05.21 čtvrtfinále | vs. En Shuo Liang/Valeriya Strakhova | 1-6, 1-6 | | detail zápasu |
12.05.21 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger | 7-64, 7-5 | | detail zápasu |
Elena Malygina/Sofia Nami Samavati - poslední zápasy