Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
25.06.01, 22 Let
25.06.01, 22 Let
Ziva Falkner vs. Oana Smaranda Corneanu - Vzájemné zápasy
nenalezen žádný zápas |
Ziva Falkner form & Oana Smaranda Corneanu form
Ziva Falkner - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Vladislava Andreevskaya | - | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Maria Kozyreva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Maria Soler Valverde | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Allura Zamarripa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Lois Boisson | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Indy De Vroome | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Sehrazat Dagci | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Kimmi Hance | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 6-75, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
06.08.23 finále | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Oana Smaranda Corneanu - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Ruya Mavi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 6-712, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Anna Popescu | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Isabelle Haverlag | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.20 2. kolo kval. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.11.19 semifinále | vs. Darya Astakhova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Yvonne Neuwirth | 6-4, Yvonne Neuwirth - skreč | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.11.19 kvalifik. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.11.19 2. kolo kval. | vs. Ella Leroy | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Eleni Kostaki | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Zinovia Vaneva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Bianka Bekefi | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | detail zápasu |