ZÁPAS
16.07.18 | 1. kolo | Nuria Brancaccio | Natsuho Arakawa | 6-1, 6-4 | Don Benito | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Nuria Brancaccio | Natsuho Arakawa | |
1. podání % | 30/43 (70%) | 33/64 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/30 (70%) | 17/33 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/13 (85%) | 12/31 (39%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 35/64 (55%) | 11/43 (26%) |
Vyhrané body celkem | 67/107 (63%) | 40/107 (37%) |
Dvojchyby | 0 | 8 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Natsuho Arakawa | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Natsuho Arakawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Nuria Brancaccio | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Natsuho Arakawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
4-1 | Natsuho Arakawa | |
5-1 | Natsuho Arakawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Nuria Brancaccio | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Natsuho Arakawa | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nuria Brancaccio | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Natsuho Arakawa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nuria Brancaccio | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Natsuho Arakawa | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Nuria Brancaccio | 4-3 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Natsuho Arakawa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nuria Brancaccio vs. Natsuho Arakawa - Vzájemné zápasy
16.07.18 | 1. kolo | Nuria Brancaccio | Natsuho Arakawa | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Don Benito | koberec |
Nuria Brancaccio form & Natsuho Arakawa form
Nuria Brancaccio - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Julia Riera | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Cristina Dinu | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-76, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 1-0, Andreea Prisacariu - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Georgia Pedone | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Natsuho Arakawa - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Kanako Osafune | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anri Nagata | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ashlee Narker | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Caitlin Baker | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Lea Ma | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Lily Fairclough | 7-66, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Haruna Arakawa | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Madison Frahn | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Monique Barry | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Shuyue Ma | 5-7, 7-5, Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-76, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Haram Kim | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Kahyeon Han | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Gifu - tvrdý | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 0-6 | detail zápasu |