ZÁPAS
17.02.20 | 2. kolo kval. | Nuria Brancaccio | Lara Panfilov | - nenastoupil(a/i) | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
10.08.00, 23 Let
10.08.00, 23 Let
Nuria Brancaccio vs. Lara Panfilov - Vzájemné zápasy
17.02.20 | 2. kolo kval. | Nuria Brancaccio | Lara Panfilov | Lara Panfilov - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Nuria Brancaccio form & Lara Panfilov form
Nuria Brancaccio - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Julia Riera | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Cristina Dinu | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-76, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 1-0, Andreea Prisacariu - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Georgia Pedone | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Lara Panfilov - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | - Lara Panfilov - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.02.20 čtvrtfinále | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.12.19 kvalifik. | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.19 kvalifik. | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - skreč | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | detail zápasu |