ZÁPAS
03.08.21 | kvalifik. | Norhan Hesham | Stefanie Auer | 6-1, 6-2 | W15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Norhan Hesham | Stefanie Auer | |
1. podání % | 23/48 (48%) | 29/41 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/23 (65%) | 12/29 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/25 (64%) | 1/12 (8%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 28/41 (68%) | 17/48 (35%) |
Vyhrané body celkem | 59/89 (66%) | 30/89 (34%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Norhan Hesham | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Stefanie Auer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Norhan Hesham | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Stefanie Auer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Norhan Hesham | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Stefanie Auer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Norhan Hesham | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Stefanie Auer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Norhan Hesham | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Stefanie Auer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Norhan Hesham | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Stefanie Auer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Norhan Hesham | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Stefanie Auer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Norhan Hesham | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Egypt
06.08.02, 21 Let
06.08.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
26.04.02, 21 Let
26.04.02, 21 Let
Norhan Hesham vs. Stefanie Auer - Vzájemné zápasy
03.08.21 | kvalifik. | Norhan Hesham | Stefanie Auer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Norhan Hesham form & Stefanie Auer form
Norhan Hesham - poslední zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Aline Thommen | 3-6, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Malak Naim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Fornasieri | 7-63, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Dareen Elleithy | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Yasmin Ezzat | 3-6, 1-2, - Norhan Hesham - skreč | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Althea Hudson | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Isabella Kruger | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Kowall | 2-5, Karolina Kowall - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
08.12.20 kvalifik. | vs. Clara Vlasselaer | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Alisa Axyanova | 6-3, 4-1, Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Maria Del Mar Sanchez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Salma Abdel Rahim | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Zoe Hitt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Larisa Bekmetova | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Jasmine Conway | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairo - tvrdý | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. So-Ra Lee | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Emma Belluomini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
23.09.19 kvalifik. | vs. Jelena Kovac | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Caroline Fawzy | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Tamara Bizhukova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Caterina Odorizzi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Maria Toma | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Stefanie Auer - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Pia Petelinsek | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Anna Barbara Janovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Owegi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-75, 6-1, 1-0, Anika Jaskova - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 7-65, 11-13 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ema Harajda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jasmin Perina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Carmen Andreea Herea | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Costanza Traversi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lauren Seye | 2-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Viktoria Veleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Ines Faltinger | 6-2, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 4-6, 3-6 | detail zápasu |