ZÁPAS
01.07.18 | 1. kolo kval. | Nora Niedmers | Natsuho Arakawa | 1-6, 6-4, 6-3 | Aschaffenburg | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nora Niedmers vs. Natsuho Arakawa - Vzájemné zápasy
01.07.18 | 1. kolo kval. | Nora Niedmers | Natsuho Arakawa | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | Aschaffenburg | antuka |
Nora Niedmers form & Natsuho Arakawa form
Nora Niedmers - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
22.01.20 2. kolo | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Oslo - tvrdý I. | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Malene Helgo | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Albina Khabibulina | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Alina Silich | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Paulina Milosavljevic | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Alexa Noel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.19 kvalifik. | vs. Emily Casteleyn | 7-69, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.02.19 1. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Bizhukova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.12.18 semifinále | vs. Simona Waltert | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.18 čtvrtfinále | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.12.18 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.18 1. kolo | vs. Klara Ondrejcekova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.12.18 kvalifik. | vs. Eleonora Canovi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.10.18 2. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Yuval Keren | - | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Andrina Peer | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Sandelfjord - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Ina Kaufinger | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Natsuho Arakawa - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Kanako Osafune | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anri Nagata | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ashlee Narker | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Caitlin Baker | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Lea Ma | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Lily Fairclough | 7-66, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Haruna Arakawa | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Madison Frahn | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Monique Barry | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Shuyue Ma | 5-7, 7-5, Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-76, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Haram Kim | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Kahyeon Han | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Gifu - tvrdý | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 0-6 | detail zápasu |