ZÁPAS
17.04.18 | 1. kolo | Nonna Kurginyan | Gozal Ainitdinova | 7-65, 1-1, - skreč | Shymkent | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nonna Kurginyan | Gozal Ainitdinova | |
1. podání % | 30/50 (60%) | 32/45 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/30 (53%) | 20/32 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/20 (60%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané break-bally | 3/3 (100%) | 3/3 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 20/45 (44%) | 22/50 (44%) |
Vyhrané body celkem | 48/95 (51%) | 47/95 (49%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nonna Kurginyan | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nonna Kurginyan | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nonna Kurginyan | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Nonna Kurginyan | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nonna Kurginyan | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nonna Kurginyan | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Nonna Kurginyan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nonna Kurginyan | 1-1 | |
0-0, 0-15 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nonna Kurginyan vs. Gozal Ainitdinova - Vzájemné zápasy
17.04.18 | 1. kolo | Nonna Kurginyan | Gozal Ainitdinova | 7-65, 1-1, Gozal Ainitdinova - skreč | detail zápasu | Shymkent | antuka |
Nonna Kurginyan form & Gozal Ainitdinova form
Nonna Kurginyan - poslední zápasy
W15 Telavi - antuka | ||||
14.10.19 1. kolo | vs. Lana Kentchiashvili | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.19 kvalifik. | vs. Mayya Gorbunova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Irina Shchetinina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Alina Lebedeva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
08.08.18 2. kolo | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.18 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 7-5, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
01.08.18 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.18 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
28.07.18 semifinále | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.18 čtvrtfinále | vs. Tea Faber | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.07.18 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.18 1. kolo | vs. Lana Kentchiashvili | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Anna Siskova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.18 1. kolo | vs. Alesya Yakubovich | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Khimki - tvrdý I. | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Komardina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 4-6, 3-4, Valeriya Pogrebnyak - skreč | detail zápasu | |
Karshi - tvrdý | ||||
22.04.18 kvalifik. | vs. Margarita Betova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Shohsiyat Tuhtamatova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.04.18 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.18 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-65, 1-1, Gozal Ainitdinova - skreč | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Belova | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý I. | ||||
14.03.18 2. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Gozal Ainitdinova - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Le Yi Liu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jiho Shin | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-76, 10-7 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sandeepti Singh Rao | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
18.05.23 3. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Vitalia Diatchenko | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-4 | detail zápasu |