Nonna Kurginyan vs. Eunhye Lee 10.04.2019

Nonna Kurginyan vs. Eunhye Lee 10.04.2019 - W15 Shymkent - porovnání

ZÁPAS

10.04.191. koloNonna Kurginyan Eunhye Lee 4-6, 6-1, 6-4 Kazakhstan W15 Shymkent antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-4

Nonna Kurginyan
Rusko
16.11.97, 23 Let




894
14
11 559 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
10.05.00, 21 Let




844
27
15 001 $
Eunhye Lee
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Nonna Kurginyan vs. Eunhye Lee - Vzájemné zápasy

10.04.191. koloNonna KurginyanEunhye Lee4-6, 6-1, 6-4 detail zápasuKazakhstan W15 Shymkent antuka

Nonna Kurginyan form & Eunhye Lee form

Nonna Kurginyan - poslední zápasy

Georgia W15 Telavi - antuka
14.10.19
1. kolo
vs. Lana Kentchiashvili6-2, 2-6, 2-6 prohradetail zápasu
13.10.19
kvalifik.
vs. Mayya Gorbunova6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Georgia W15 Telavi - antuka
10.10.19
2. kolo
vs. Daria Kudashova6-4, 1-6, 5-7 prohradetail zápasu
09.10.19
1. kolo
vs. Irina Shchetinina7-5, 6-2 výhradetail zápasu
08.10.19
kvalifik.
vs. Alina Lebedeva6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Georgia W15 Tbilisi - tvrdý
30.04.19
1. kolo
vs. Daria Kudashova6-71, 3-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
11.04.19
2. kolo
vs. Kamilla Rakhimova1-6, 1-6 prohradetail zápasu
10.04.19
1. kolo
vs. Eunhye Lee4-6, 6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
27.08.18
1. kolo
vs. Yulia Kulikova6-3, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
20.08.18
1. kolo
vs. Anna Ukolova6-4, 5-7, 1-6 prohradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
14.08.18
1. kolo
vs. Daria Lodikova1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Russia Kazan - antuka
08.08.18
2. kolo
vs. Daria Mishina2-6, 1-6 prohradetail zápasu
06.08.18
1. kolo
vs. Maria Krupenina7-5, 0-6, 6-4 výhradetail zápasu
Russia Kazan - antuka
01.08.18
2. kolo
vs. Valeriya Yushchenko1-6, 2-6 prohradetail zápasu
31.07.18
1. kolo
vs. Polina Kudermetova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Georgia Telavi - antuka
28.07.18
semifinále
vs. Vasilisa Aponasenko6-2, 3-6, 3-6 prohradetail zápasu
27.07.18
čtvrtfinále
vs. Tea Faber6-4, 6-0 výhradetail zápasu
26.07.18
2. kolo
vs. Ekaterina Makarova (1996)6-4, 6-3 výhradetail zápasu
25.07.18
1. kolo
vs. Lana Kentchiashvili6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Kazakhstan Astana - tvrdý
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Vlada Koval2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
06.06.18
2. kolo
vs. Anna Siskova4-6, 5-7 prohradetail zápasu
04.06.18
1. kolo
vs. Alesya Yakubovich6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Russia Khimki - tvrdý I.
29.04.18
2. kolo kval.
vs. Anastasiya Komardina2-6, 0-6 prohradetail zápasu
28.04.18
1. kolo kval.
vs. Valeriya Pogrebnyak4-6, 3-4, Valeriya Pogrebnyak - skrečvýhradetail zápasu
Uzbekistan Karshi - tvrdý
22.04.18
kvalifik.
vs. Margarita Gasparyan1-6, 0-6 prohradetail zápasu
21.04.18
1. kolo kval.
vs. Shohsiyat Tuhtamatova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Kazakhstan Shymkent - antuka
18.04.18
2. kolo
vs. Ekaterina Makarova (1996)4-6, 4-6 prohradetail zápasu
17.04.18
1. kolo
vs. Gozal Ainitdinova7-65, 1-1, Gozal Ainitdinova - skrečvýhradetail zápasu
Kazakhstan Shymkent - antuka
08.04.18
1. kolo kval.
vs. Natalia Belova6-3, 2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Russia Kazan - tvrdý I.
14.03.18
2. kolo
vs. Polina Golubovskaya2-6, 2-6 prohradetail zápasu

Eunhye Lee - poslední zápasy

Thailand W25 Nonthaburi - tvrdý
03.02.20
2. kolo kval.
vs. Zeel Desai4-6, 6-4, 8-10 prohradetail zápasu
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Piyaphat Jongma6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Thailand W25 Nonthaburi - tvrdý
27.01.20
2. kolo kval.
vs. Moyuka Uchijima6-73, 6-1, 1-10 prohradetail zápasu
26.01.20
1. kolo kval.
vs. Ramu Ueda6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
23.11.19
semifinále
vs. Anna Morgina5-7, 6-74 prohradetail zápasu
22.11.19
čtvrtfinále
vs. Ana Bianca Mihaila2-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
21.11.19
2. kolo
vs. Mariam Dalakishvili6-2, 6-3 výhradetail zápasu
20.11.19
1. kolo
vs. Martina Pradova7-63, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
14.11.19
2. kolo
vs. Elena-Teodora Cadar3-6, 2-6 prohradetail zápasu
12.11.19
1. kolo
vs. Sofia Dmitrieva6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Republic of Korea W15 Yeongwol - tvrdý
29.08.19
2. kolo
vs. Yeon Woo Ku3-6, 1-6 prohradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Eun Se Jang6-1, 7-5 výhradetail zápasu
China W25 Guiyang - tvrdý
20.08.19
kvalifik.
vs. Sunam Jeong5-7, 3-6 prohradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Nikita Uberoi6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Thailand W25 Nonthaburi - tvrdý
30.07.19
kvalifik.
vs. Mananchaya Sawangkaew2-6, 2-6 prohradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Saumya Vig6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Thailand W25 Nonthaburi - tvrdý
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Plobrung Plipuech6-2, 1-6, 8-10 prohradetail zápasu
Republic of Korea W15 Gimcheon - tvrdý
21.06.19
čtvrtfinále
vs. Sunam Jeong2-6, 2-6 prohradetail zápasu
20.06.19
2. kolo
vs. Eunji Lee (2001)0-6, 6-1, 6-1 výhradetail zápasu
19.06.19
1. kolo
vs. Jiho Shin6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Republic of Korea W15 Gimcheon - tvrdý
16.06.19
finále
vs. Misaki Matsuda6-3, 6-3 výhradetail zápasu
15.06.19
semifinále
vs. Sunam Jeong2-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
14.06.19
čtvrtfinále
vs. Da Ye Kim6-2, 6-3 výhradetail zápasu
13.06.19
2. kolo
vs. Olga Helmi6-2, 6-4 výhradetail zápasu
12.06.19
1. kolo
vs. Seon Young Um6-2, 6-1 výhradetail zápasu
11.06.19
kvalifik.
vs. You-Na Sul6-1, 6-4 výhradetail zápasu
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Dami Lee6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Republic of Korea W25 Daegu - tvrdý
06.06.19
2. kolo
vs. Mari Osaka3-6, 3-6 prohradetail zápasu
05.06.19
1. kolo
vs. Gyung Eun Song6-4, 6-2 výhradetail zápasu
04.06.19
kvalifik.
vs. Michika Ozeki6-1, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
<