ZÁPAS
25.10.21 | 2. kolo kval. | Noka Juric | Tania Munteanu | 6-0, 6-1 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Slovinsko
22.10.01, 22 Let
22.10.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
11.10.02, 21 Let
11.10.02, 21 Let
Noka Juric vs. Tania Munteanu - Vzájemné zápasy
02.11.21 | 2. kolo kval. | Noka Juric | Tania Munteanu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
25.10.21 | 2. kolo kval. | Noka Juric | Tania Munteanu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Noka Juric form & Tania Munteanu form
Noka Juric - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Menuha Popovici | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Vladislava Andreevskaya | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Alina Granwehr | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Berin Yalcin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 7-64, 0-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 6-0, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-4, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Aleyna Soyalp | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Anastasiia Kochelaevskaia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Florencia Belen Moron | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Lisa Gruber | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sysoeva | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Federica Urgesi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Salma Loudili | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 5-7, 1-6 | detail zápasu |
Tania Munteanu - poslední zápasy
W15 Sibenik - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Stella Knez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Bianca Bulat | 6-2, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Anamaria Federica Oana | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Yujiao Che | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Aliz Stumpf | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.23 kvalifik. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Nora Svensson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Sude Ince | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Patsy Daughters | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Martina Smolenova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Habiba Mohamed Yousry Ahmed | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Camelia-Elena Hristea | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Julie Struplova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Leonarda Kajkic | 0-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Split - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Aliona Falei | 2-6, 1-6 | detail zápasu |