ZÁPAS
29.06.21 | kvalifik. | Noka Juric | Nahia Berecoechea | 1-6, 7-66, 12-10 | W15 Prokuplje | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Noka Juric | Nahia Berecoechea | |
1. podání % | 57/74 (77%) | 56/84 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/57 (40%) | 23/56 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/17 (41%) | 17/28 (61%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 7/10 (70%) |
Vyhrané body z returnu | 44/84 (52%) | 44/74 (59%) |
Vyhrané body celkem | 74/158 (47%) | 84/158 (53%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Noka Juric | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Noka Juric | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Noka Juric | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-5 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
1-6 |
2 | ||
Noka Juric | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Noka Juric | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Noka Juric | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Noka Juric | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Noka Juric | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Noka Juric | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Noka Juric | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 2-5, 3-5, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
3 | ||
Noka Juric | 0-0 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5, 7-5, 7-6, 7-7, 7-8, 8-9, 9-9, 10-9, 10-10, 11-10 | ||
12-10 |
Slovinsko
22.10.01, 22 Let
22.10.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Noka Juric vs. Nahia Berecoechea - Vzájemné zápasy
29.06.21 | kvalifik. | Noka Juric | Nahia Berecoechea | 1-6, 7-66, 12-10 | detail zápasu | W15 Prokuplje | antuka |
Noka Juric form & Nahia Berecoechea form
Noka Juric - poslední zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
16.04.24 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Carlota Martinez Cirez | Carlota Martinez Cirez - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Menuha Popovici | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Vladislava Andreevskaya | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Alina Granwehr | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Berin Yalcin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 7-64, 0-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 6-0, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Aleyna Soyalp | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-4, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Anastasiia Kochelaevskaia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Florencia Belen Moron | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Lisa Gruber | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sysoeva | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Federica Urgesi | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Nahia Berecoechea - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Zaragoza - antuka | ||||
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 6-710, 6-76 | detail zápasu | |
W35 Terrassa - antuka | ||||
29.03.24 semifinále | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
28.03.24 čtvrtfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-75, 6-2, 4-1, Maja Chwalinska - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
14.03.24 3. kolo | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Gabriella Price | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Sophie Chang | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Xiaodi You | 0-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Aravane Rezai | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu |