ZÁPAS
12.10.19 | 1. kolo kval. | Nina Stojanovic | Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | Luxembourg | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Nina Stojanovic | Pemra Ozgen | |
1. podání % | 30/54 (56%) | 26/39 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/30 (63%) | 15/26 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/24 (63%) | 2/13 (15%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 22/39 (56%) | 20/54 (37%) |
Vyhrané body celkem | 56/93 (60%) | 37/93 (40%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Nina Stojanovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Nina Stojanovic | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nina Stojanovic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nina Stojanovic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Nina Stojanovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Nina Stojanovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nina Stojanovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nina Stojanovic | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-2 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nina Stojanovic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nina Stojanovic vs. Pemra Ozgen - Vzájemné zápasy
12.10.19 | 1. kolo kval. | Nina Stojanovic | Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Luxembourg | tvrdý I. |
06.07.16 | 1. kolo | Nina Stojanovic | Pemra Ozgen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Versmold | antuka |
Nina Stojanovic form & Pemra Ozgen form
Nina Stojanovic - poslední zápasy
Andorra - tvrdý I. | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Shuai Zhang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.22 finále | vs. Tatiana Prozorova | 7-610, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.22 semifinále | vs. Alina Korneeva | 6-2, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
18.11.22 čtvrtfinále | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.22 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 7-66, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Arantxa Rus | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
04.01.22 kvalifik. | vs. Claire Liu | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.01.22 1. kolo kval. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.21 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
07.12.21 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 4-6, 3-5, - Nina Stojanovic - skreč | detail zápasu | |
W80+H Les - tvrdý | ||||
30.10.21 semifinále | vs. Maryna Zanevska | 3-6, - Nina Stojanovic - skreč | detail zápasu | |
29.10.21 čtvrtfinále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.10.21 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.21 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
30.08.21 1. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 4-6, 7-64, 0-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
26.07.21 2. kolo | vs. Maria Sakkari | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.21 1. kolo | vs. Nao Hibino | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
14.07.21 2. kolo | vs. Grace Min | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.21 1. kolo | vs. Vitalia Diatchenko | 6-75, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Angelique Kerber | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Birmingham - tráva | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Anastasia Potapova | 7-5, 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
Nottingham - tráva | ||||
12.06.21 semifinále | vs. Johanna Konta | 2-6, 7-62, 5-7 | detail zápasu | |
11.06.21 čtvrtfinále | vs. Tereza Martincova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.21 3. kolo | vs. Donna Vekic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.06.21 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-64, 7-5 | detail zápasu |
Pemra Ozgen - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Pia Petelinsek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Miriana Galietta | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 3-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Sophie Bekker | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 7-5, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Hannah Klugman | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hephzibah Oluwadare | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 6-2, 6-71, 9-11 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Eden Silva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu |