ZÁPAS
06.02.23 | 2. kolo kval. | Nina Rudiukova | Ekaterina Kuznetsova | 6-4, 6-3 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
26.01.00, 24 Let
26.01.00, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
29.01.04, 20 Let
29.01.04, 20 Let
Nina Rudiukova vs. Ekaterina Kuznetsova - Vzájemné zápasy
06.02.23 | 2. kolo kval. | Nina Rudiukova | Ekaterina Kuznetsova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Nina Rudiukova form & Ekaterina Kuznetsova form
Nina Rudiukova - poslední zápasy
W25 Sharm - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Izabela Heinzova | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Micol Salvadori | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Hania Abouelsaad | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 3-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-4, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Sofiia Nagornaia | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Nino Natsvlishvili | 5-7, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Yana Klimchuk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.12.22 semifinále | vs. Jasmine Conway | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.12.22 čtvrtfinále | vs. Polina Pavlova | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.12.22 2. kolo | vs. Sara Milanese | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
20.12.22 1. kolo | vs. Julia Traub | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Dainhee Kim | 2-6, 7-62, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.22 kvalifik. | vs. Victoria Mikhaylova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
12.09.22 kvalifik. | vs. Elaine Genovese | 6-73, 1-6 | detail zápasu |
Ekaterina Kuznetsova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Reece Viola Hamilton | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Milana Safiullina | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Rositsa Dencheva | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Anastasia Safta | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 6-2, 6-76, 10-5 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Franca Cecilia Di Pietro | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 0-5, - Ekaterina Kuznetsova - skreč | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Sara Milanese | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Diana Yakovleva | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Lorena Schaedel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Irem Kurt | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Valerija Maija Kargina | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 7-5, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Lola Marandel | 1-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Brooke Black | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Mariia Masiianskaia | - Ekaterina Kuznetsova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Tea Lukic | Tea Lukic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |