ZÁPAS
02.06.21 | 1. kolo | Nina Potocnik | Martina Caregaro | 4-6, 6-4, 6-3 | W25 Otocec | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nina Potocnik | Martina Caregaro | |
1. podání % | 66/95 (69%) | 63/87 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/66 (53%) | 33/63 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/29 (34%) | 6/24 (25%) |
Vyhrané break-bally | 9/18 (50%) | 7/13 (54%) |
Vyhrané body z returnu | 48/87 (55%) | 50/95 (53%) |
Vyhrané body celkem | 93/182 (51%) | 89/182 (49%) |
Dvojchyby | 7 | 7 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nina Potocnik vs. Martina Caregaro - Vzájemné zápasy
02.06.21 | 1. kolo | Nina Potocnik | Martina Caregaro | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | W25 Otocec | antuka |
Nina Potocnik form & Martina Caregaro form
Nina Potocnik - poslední zápasy
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Tilwith Di Girolami | - | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - skreč | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - skreč | detail zápasu | |
W40 Split - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Murska - tvrdý I. | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Martina Caregaro - poslední zápasy
W60 Caserta - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Lisa Pigato | 7-65, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Celeste Faustini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 7-61, 0-6, 0-4, - Martina Caregaro - skreč | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Paula Arias Manjon | - Martina Caregaro - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Victoria Muntean | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Anastasia Yakimova | 7-5, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Jiho Shin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Alicia Martial | 4-1, Alicia Martial - skreč | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.03.23 čtvrtfinále | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 0-1, - Martina Caregaro - skreč | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-1, 6-0 | detail zápasu |