ZÁPAS
02.09.21 | 2. kolo | Nina Potocnik | Cagla Buyukakcay | 7-63, 1-6, 6-3 | W25 Trieste | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nina Potocnik | Cagla Buyukakcay | |
1. podání % | 67/106 (63%) | 72/112 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/67 (55%) | 36/72 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/39 (31%) | 14/40 (35%) |
Vyhrané break-bally | 8/11 (73%) | 9/15 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 62/112 (55%) | 57/106 (54%) |
Vyhrané body celkem | 111/218 (51%) | 107/218 (49%) |
Dvojchyby | 10 | 11 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Nina Potocnik | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nina Potocnik | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Nina Potocnik | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nina Potocnik | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Nina Potocnik | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nina Potocnik | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
0-1 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nina Potocnik | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 30-40 | ||
Nina Potocnik | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nina Potocnik | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nina Potocnik | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nina Potocnik | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nina Potocnik | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Nina Potocnik | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nina Potocnik vs. Cagla Buyukakcay - Vzájemné zápasy
02.09.21 | 2. kolo | Nina Potocnik | Cagla Buyukakcay | 7-63, 1-6, 6-3 | detail zápasu | W25 Trieste | antuka |
Nina Potocnik form & Cagla Buyukakcay form
Nina Potocnik - poslední zápasy
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Tilwith Di Girolami | - | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - skreč | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - skreč | detail zápasu | |
W40 Split - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Murska - tvrdý I. | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Cagla Buyukakcay - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Tara Wurth | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 6-1, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
24.09.23 finále | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lian Tran | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Grace Min | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 7-64, 6-78, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
06.07.23 3. kolo | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | detail zápasu |