ZÁPAS
27.07.20 | 1. kolo | Nikola Tomanova | Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Katerina Mandelikova | |
0-0, 30-15 | ||
Nikola Tomanova | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Katerina Mandelikova | |
0-0 | ||
Nikola Tomanova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-0 | Katerina Mandelikova | |
0-0, 15-15, 15-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nikola Tomanova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Katerina Mandelikova | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Nikola Tomanova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
2-0 | Katerina Mandelikova | |
0-0 | ||
Nikola Tomanova | 3-0 | |
4-0 | Katerina Mandelikova | |
Nikola Tomanova | 4-1 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
5-1 | Katerina Mandelikova | |
0-0 | ||
Nikola Tomanova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
13.06.03, 20 Let
13.06.03, 20 Let
Nikola Tomanova vs. Katerina Mandelikova - Vzájemné zápasy
27.07.20 | 1. kolo | Nikola Tomanova | Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | All Lower | antuka |
04.12.19 | 1. kolo | Nikola Tomanova | Katerina Mandelikova | 6-0, 3-6, 7-5 | detail zápasu | W15 Jablonec | koberec |
Nikola Tomanova form & Katerina Mandelikova form
Nikola Tomanova - poslední zápasy
W25 Jablonec - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 7-5, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.21 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.06.21 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
03.05.21 kvalifik. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 7-66, 10-5 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 7-611 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Kristyna Tomajkova | 6-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
22.01.20 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 6-78 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Elena Malygina | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Katerina Mandelikova - poslední zápasy
W35 Wesley - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Jaeda Daniel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-72, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Jada Robinson | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Debora Scurt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Brianna Baldi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maia Visan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Johanna Silva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Nina Danisova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Ana Candiotto | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 6-75, 2-10 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Katalina Petrova | 4-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Akasha Urhobo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Poertschach - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
W60 Brasov - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.05.22 kvalifik. | vs. Anastasia Detiuc | - Katerina Mandelikova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-1, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.22 kvalifik. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Jordina Cegarra Ramirez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.03.22 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
30.03.22 1. kolo | vs. Nicole Teodosescu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.03.22 kvalifik. | vs. Noma Akugue Noha | 6-2, 6-3 | detail zápasu |