ZÁPAS
22.02.21 | 2. kolo kval. | Nikola Daubnerova | Costanza Traversi | 6-3, 6-4 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
19.07.00, 23 Let
14 460 $
19.07.00, 23 Let
14 460 $
Nikola Daubnerova vs. Costanza Traversi - Vzájemné zápasy
22.02.21 | 2. kolo kval. | Nikola Daubnerova | Costanza Traversi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Nikola Daubnerova form & Costanza Traversi form
Nikola Daubnerova - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Lucia Llinares Domingo | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Menuha Popovici | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Bergler | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Sara Dols | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Greta Greco Lucchina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
French Open - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo | vs. Lucciana Perez Alarcon | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
13.04.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
04.04.23 kvalifik. | vs. Maribella Zamarripa | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Sopo - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-77, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Dominika Salkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Burnie - tvrdý | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
06.02.23 kvalifik. | vs. Olivia Symons | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Mai Hontama | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Costanza Traversi - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 2-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Verena Meliss | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 7-63, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Panna Bartha | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Nadiya Kolb | 7-5, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 7-5, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Turati | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Eszter Meri | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Zuzana Sopkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Marlene Hermann | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Nanou Thys | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Verena Gantschnig | 6-0, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 7-63, 6-1 | detail zápasu |