ZÁPAS
13.11.19 | 1. kolo | Nika Radisic | Anna Chekanskaya | 6-1, 6-2 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nika Radisic | Anna Chekanskaya | |
1. podání % | 36/50 (72%) | 30/46 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/36 (75%) | 13/30 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/14 (50%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 27/46 (59%) | 16/50 (32%) |
Vyhrané body celkem | 61/96 (64%) | 35/96 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Anna Chekanskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nika Radisic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-1 | Anna Chekanskaya | |
0-0 | ||
Nika Radisic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Anna Chekanskaya | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Nika Radisic | 4-1 | |
0-0, 30-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Anna Chekanskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Nika Radisic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Anna Chekanskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Nika Radisic | 2-0 | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Anna Chekanskaya | |
0-0 | ||
Nika Radisic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Anna Chekanskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nika Radisic | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Anna Chekanskaya | |
0-0 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
18.02.03, 21 Let
18.02.03, 21 Let
Nika Radisic vs. Anna Chekanskaya - Vzájemné zápasy
13.11.19 | 1. kolo | Nika Radisic | Anna Chekanskaya | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Nika Radisic form & Anna Chekanskaya form
Nika Radisic - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-3, - Nika Radisic - skreč | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 3-0, Celia Cervino Ruiz - skreč | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 7-64, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Anna Ureke | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
04.12.23 kvalifik. | vs. Emily Appleton | 3-6, 7-61, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 0-6, 0-3, - Nika Radisic - skreč | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Mara Guth | 6-3, 5-7, 0-4, - Nika Radisic - skreč | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
28.09.23 3. kolo | vs. Lois Boisson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Suana Tucakovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu |
Anna Chekanskaya - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Elise Renard | 7-5, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Carla Grignac | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Camilia Samel Druz | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Flavie Brugnone | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Freya Christie | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
14.09.23 čtvrtfinále | vs. Fiona Ganz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Severine Deppner | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Helena Mohamed | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ella Kordik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Jade Marie | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
05.03.23 2. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
21.11.22 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Saint - tvrdý I. | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Emeline Dartron | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.22 kvalifik. | vs. Karolina Mrazikova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Brina Sulin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Zineb El Ouazzani | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Naroa Aranzabal | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-74, 8-10 | detail zápasu |