INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nigina Abduraimova vs. So-Ra Lee - Vzájemné zápasy
21.12.21 | 1. kolo | Nigina Abduraimova | So-Ra Lee | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W25 Pune | tvrdý |
Nigina Abduraimova form & So-Ra Lee form
Nigina Abduraimova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Francisca Jorge | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Anna Blinkova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-1, Susan Bandecchi - skreč | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-0, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Sabine Lisicki | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Arina Rodionova | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 6-76, 6-2, 2-1, Jesika Maleckova - skreč | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Zeel Desai | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Austin - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ava Markham | 7-63, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 7-63, 6-70, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 6-2, 6-71, 6-73 | detail zápasu |
So-Ra Lee - poslední zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Gio Jang | 6-3, 3-2, - So-Ra Lee - skreč | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.22 semifinále | vs. Sunam Jeong | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.09.22 čtvrtfinále | vs. Dami Lee | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Ha Yoon Son | 7-67, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.12.21 kvalifik. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Anusha Kondaveeti | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Pune - tvrdý | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.12.21 kvalifik. | vs. Ishwari Matere | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Sai Dedeepya Yeddula | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bengaluru - tvrdý | ||||
03.12.21 čtvrtfinále | vs. Sowjanya Bavisetti | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.12.21 2. kolo | vs. Zlata Yankovskaya | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.11.21 1. kolo | vs. Ramya Natarajan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Rozalie Dohnalova | 5-7, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Vlada Koval | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | detail zápasu |