ZÁPAS
08.02.21 | 2. kolo kval. | Nicole Fossa Huergo | Berta Miret Avante | 6-1, 6-3 | W15 Villena | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
21.11.04, 19 Let
21.11.04, 19 Let
Nicole Fossa Huergo vs. Berta Miret Avante - Vzájemné zápasy
08.02.21 | 2. kolo kval. | Nicole Fossa Huergo | Berta Miret Avante | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Villena | tvrdý |
Nicole Fossa Huergo form & Berta Miret Avante form
Nicole Fossa Huergo - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Paula Ormaechea | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Jazmin Ortenzi | 6-2, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Alicia Herrero Linana | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Candela Vazquez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Josefina Estevez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Lodikova | 6-4, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivana Corley | 6-4, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Julieta Estable | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Luisina Giovannini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Mogi - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Bruna Melato | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Anna Sinclair Rogers | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 6-75, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Emily Sartz-Lunde | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Solana Sierra | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Berta Bonardi | 3-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu |
Berta Miret Avante - poslední zápasy
W25 Monzon - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Sharrmadaa Baluu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Maria Kalyakina | 6-710, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Cristina Diaz Adrover | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Han Shi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Kaniska Shree She Mallela Sreenath | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.22 2. kolo kval. | vs. Alessandra Teodosescu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
12.07.22 kvalifik. | vs. Marina Benito | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Esther Bataille | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Lucia Yecora | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Santa - tvrdý | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Jiho Shin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Elena Noguero Asensio | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Viktoriia Skrypnyk | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Maria Ange Ortega Mateu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Maria Dzemeshkevich | 6-3, 6-4 | detail zápasu |