ZÁPAS
05.06.22 | 1. kolo kval. | Nicole Fossa Huergo | Anna Gross | 6-1, 6-1 | W60 Poertschach | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nicole Fossa Huergo | Anna Gross | |
1. podání % | 23/37 (62%) | 39/55 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/23 (83%) | 19/39 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/14 (64%) | 5/16 (31%) |
Vyhrané body z returnu | 31/55 (56%) | 9/37 (24%) |
Vyhrané body celkem | 59/92 (64%) | 33/92 (36%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Nicole Fossa Huergo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anna Gross | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nicole Fossa Huergo | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Anna Gross | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicole Fossa Huergo | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Anna Gross | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nicole Fossa Huergo | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anna Gross | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nicole Fossa Huergo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Anna Gross | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nicole Fossa Huergo | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Anna Gross | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nicole Fossa Huergo | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Anna Gross | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
10.03.02, 22 Let
10.03.02, 22 Let
Nicole Fossa Huergo vs. Anna Gross - Vzájemné zápasy
05.06.22 | 1. kolo kval. | Nicole Fossa Huergo | Anna Gross | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W60 Poertschach | antuka |
Nicole Fossa Huergo form & Anna Gross form
Nicole Fossa Huergo - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Paula Ormaechea | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Jazmin Ortenzi | 6-2, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Alicia Herrero Linana | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Candela Vazquez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Josefina Estevez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Lodikova | 6-4, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivana Corley | 6-4, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Julieta Estable | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Luisina Giovannini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Mogi - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Bruna Melato | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Anna Sinclair Rogers | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 6-75, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Emily Sartz-Lunde | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Solana Sierra | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Berta Bonardi | 3-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu |
Anna Gross - poslední zápasy
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Julie Struplova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Lucia Krivosudska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Natasa Kosanin | Natasa Kosanin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Meta Marenk | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Maria Aldea Wesselly | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Daria Sorina Ghibarsina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.22 2. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | Sylvie Zund - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Karolina Vlckova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Mihaela Tsoneva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Prokuplje - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W60 Poertschach - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Julia Riera | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Annenheim - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Sophia Desiree Piech | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Lena Ramharter | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Adele Burato | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Warmbad - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-1, 6-74, 9-11 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Nicole Nadel | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Eva-Maria Riml | 6-1, 6-4 | detail zápasu |