ZÁPAS
08.11.21 | 2. kolo kval. | Nicol Benesova | Graziella Barrett | 6-3, 6-1 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Česká republika
16.09.04, 19 Let
16.09.04, 19 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
08.06.00, 23 Let
08.06.00, 23 Let
Nicol Benesova vs. Graziella Barrett - Vzájemné zápasy
08.11.21 | 2. kolo kval. | Nicol Benesova | Graziella Barrett | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Nicol Benesova form & Graziella Barrett form
Nicol Benesova - poslední zápasy
W35 Sharm - tvrdý | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Mariam Atia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Laura Galdano | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Sameeksha Shroff | 4-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Varvara Bernovich | 5-7, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Sara Milanese | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Sofya Gapankova | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Sofya Gapankova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Tamara Kostic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Valeria Braslavskaya | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 3-6, 7-62, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Gio Jang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Christine Gouws | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Ilaria Sposetti | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Alisa Vasileva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Paula Mihaela Onita | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Vanshita Pathania | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Federica Sacco | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Ana Prso | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 kvalifik. | vs. Anali Kocevar | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Graziella Barrett - poslední zápasy
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 0-5, - Graziella Barrett - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Lydia Besbalta | 3-5, - Graziella Barrett - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Ester Ivaldo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 0-6, 0-3, - Graziella Barrett - skreč | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Katarina Jelusic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Pia Lovric | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.20 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Cyan Sun | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.19 kvalifik. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Rapelang Danielle Sebata | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Lena Delfosse | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.19 kvalifik. | vs. Rita Atik | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Lara Kaiser | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Sveva Mazzari | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.06.19 kvalifik. | vs. Sarina Kang | 3-6, - Graziella Barrett - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Margaux Orange | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 1-6, 0-2, - Graziella Barrett - skreč | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Amel Sammari | 2-6, 2-6 | detail zápasu |