Fínsko
04.08.99, 24 Let
04.08.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
28.02.00, 24 Let
28.02.00, 24 Let
Mariella Minetti vs. Nevena Sokovic - Vzájemné zápasy
02.10.18 | 1. kolo | Nevena Sokovic | Mariella Minetti | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Mariella Minetti form & Nevena Sokovic form
Mariella Minetti - poslední zápasy
W15 Savitaipale - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Naoko Eto | 1-6, 0-1, - Mariella Minetti - skreč | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Carol Plakk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Krsko - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Lana Stanisic | 6-2, 3-6, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Ksenia Kolesnikova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 2-6, 7-68, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Gothenburg - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Laura Maluniakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
28.11.18 2. kolo | vs. Manca Pislak | 5-7, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.18 1. kolo | vs. Francesca Rumi | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.11.18 kvalifik. | vs. Silvia Saccani | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Emilie Elde | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Smilla Kjaergaard | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
26.10.18 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.18 2. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.18 1. kolo | vs. Anette Munozova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.18 kvalifik. | vs. Martina Petrovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Paulina Engback | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.18 kvalifik. | vs. Alia Lex | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Nevena Sokovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.18 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Nevena Sokovic - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.04.21 kvalifik. | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.21 2. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 2-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Tara Malik | 2-6, 7-65, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.21 kvalifik. | vs. Melis Yasar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-0, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Pia Praefke | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 kvalifik. | vs. Martina Biagianti | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Anna Davydova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Hla El-Sakka | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Emma Belluomini | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Veronika Bokor | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Vladislava Petrovskaia | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Julia Mikulski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 6-74, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Podgorica - antuka | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lana Sipek | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Laura Maluniakova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu |