ZÁPAS
29.07.19 | 1. kolo kval. | Natalie Augustinova | Dasha Borodatova | 6-1, 6-2 | W15 Savitaipale | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Natalie Augustinova | Dasha Borodatova | |
1. podání % | 33/44 (75%) | 39/58 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/33 (64%) | 17/39 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/11 (36%) | 4/19 (21%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 37/58 (64%) | 19/44 (43%) |
Vyhrané body celkem | 62/102 (61%) | 40/102 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Dasha Borodatova | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Natalie Augustinova | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Dasha Borodatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Natalie Augustinova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
4-0 | Dasha Borodatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Natalie Augustinova | 5-0 | |
0-0 | ||
5-1 | Dasha Borodatova | |
0-0, 0-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Natalie Augustinova | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Dasha Borodatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Natalie Augustinova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-1 | Dasha Borodatova | |
0-0 | ||
Natalie Augustinova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Dasha Borodatova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Natalie Augustinova | 4-2 | |
0-0, 15-30 | ||
5-2 | Dasha Borodatova | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Česká republika
29.01.03, 21 Let
29.01.03, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
03.02.93, 31 Let
03.02.93, 31 Let
Natalie Augustinova vs. Dasha Borodatova - Vzájemné zápasy
29.07.19 | 1. kolo kval. | Natalie Augustinova | Dasha Borodatova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Savitaipale | antuka |
Natalie Augustinova form & Dasha Borodatova form
Natalie Augustinova - poslední zápasy
W25 Jablonec - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Gabriela Skrabalova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Helena Buchwald | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.22 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Iva Sepa | 7-5, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - koberec | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Wiche | - | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Aline Thommen | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
17.09.21 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.21 1. kolo | vs. Zlata Yankovskaya | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 7-64, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-0, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Richard | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Ema Bubalo | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Petrovic | 7-65, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Dasha Borodatova - poslední zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Alena Bairasheuskaya | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Darya Zykova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Maria Kalyakina | 6-3, 0-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Liepaja - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Iveta Daujotaite | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhaylova | 2-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Pretoria - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Ntokozo Zungu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Johannesburg - tvrdý | ||||
23.09.19 kvalifik. | vs. Nicole Viljoen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-73, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofiia Likhacheva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Alesya Yakubovich | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Ramona Mataruga | 0-3, - Dasha Borodatova - skreč | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Margarita Ten | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
23.07.18 kvalifik. | vs. Emilia Hartman | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Jasmin Makela | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Azaliya Badegyeva | 1-6, 0-6 | detail zápasu |